Peplink

Paprastas, nenutraukiamas ryšys, visur

Juka LT yra oficialus Peplink partneris Baltijos šalyse.

Nuo kompanijos įkūrimo, Peplink tikslas buvo kurti patikimiaus ir lengvai konfigūruojamus maršrutizatorius. Peplink per šiuos metus sukūrė plačią gamą WAN VPN (SD-WAN) maršrutizatorių ir prieigos taškų, pasižyminčių fantastišku patikimumu, lengvai suprantama web sąsaja ir funkcionalumu, kuriam sunku prilygti. 

Produktai

Balance serijos - verslo klasės maršrutizatoriai

MAX serijos - belaidžiai maršrutizatoriai

AP serija - Wi-Fi maršrutizatoriai ir prieigos taškai

Sprendimai

Viešasis transportas

Naudodamiesi Peplink maršrutizatoriais teikite nemokamą Wi-Fi prieigą. InControl 2 API sąsaja padės komunikuoti su esamomis sistemomis transporto priemonėje.  

M2M ryšys ir skaitmeninė reklama

Pasiekite didelį tinklo pralaidumą mažiausiomis sąnaudomis, naudodamiesi galimybe kelis ryšio kanalus sujungti į vieną didelės spartos VPN tunelį.

Transliavimas

Naudodamiesi Pepwave MAX technologija, užtikrinsite nenutrūkstamą gyvą transliaciją naudodami iš karto kelis mobiliojo ryšio kanalus.

Transporto sekimas

Perduokite aukštos raiškos vaizdą iš automobilio tiesiai į jūsų vaizdo stebėjimo serverį. Naudodamiesi InControl GPS leis matyti tikslia kiekvienos transporto priemonės vietą bet kuriuo metu. 

Saugus ryšys bankams

Naudodami fiksuotą ir mobilųjį ryšį, užtikrinkite nenutrūkstamą paslaugų teikimą klientams.  

Nemokamas internetas klientmas

Naudodami Peplink prisijungimo portalo įrankį gaukite naudingos informacijos apie savo klientus. InControl 2 padės paruošti patogias ir informatyvias ataskaitas.

Kontaktai

Juka LT, UAB

Įmonės kodas: 304009366

PVM kodas: LT100010937418

Adresas: Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius, Lietuva

Telefonas: +37062913082

E-mail: info@juka.lt

Susisiekite