Privatumo politika

Bendra informacija

Šios Privatumo politikos tikslas – informuoti kaip yra renkami ir tvarkomi Jūsų asmens duomenys, paaiškinti, kiek laiko saugomi, kam teikiami, kokias teises Jūs turite bei kur kreiptis dėl jų įgyvendinimo ar kitais su asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais.

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugą.

Jūsų asmens duomenų valdytojas, nustatantis Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones, yra UAB „Juka LT“ (toliau – Bendrovė) (juridinio asmens kodas: 304009366, buveinės registracijos adresas: Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius, telefono Nr. +37062913082, el. pašto adresas: info@juka.lt).

Svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes joje numatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums įsigyjant prekes mūsų internetinėje ir / ar tiesiogiai iš mūsų bei lankantis mūsų interneto svetainėje (https://www.juka.lt). Prašome reguliariai perskaityti aktualią šios Privatumo politikos versiją, nes ateityje jos turinys gali keistis.

Elektroninė prekyba

Elektroninės prekybos tikslu tvarkysime tuos Jūsų duomenis, kuriuos pateiksite registracijos metu, taip pat tuos duomenis, kuriuos gausime Jums atliekant prekių įsigijimą, įskaitant informaciją apie Jūsų įsigytas prekes bei su apmokėjimu susijusius duomenis. Jeigu registracijos metu nepateiksite savo asmens duomenų (vardo, pavardės, prisijungimo vardo, elektroninio pašto adreso, slaptažodžio, telefono numerio), negalėsime Jūsų identifikuoti ir parduoti Jums prekių.

Be Jūsų pateikiamos informacijos, tvarkome informaciją apie tai, kokias prekes įsigijote mūsų interneto svetainėje. Informacija apie naudojimąsi mūsų interneto svetaine yra renkama slapukų pagalba bei toliau apibūdinta yra šioje Privatumo politikoje. Jums atlikus apmokėjimą už mūsų interneto svetainėje įsigyjamas prekes, taip pat gauname su mokėjimu susijusius asmens duomenis, įskaitant sąskaitos numerį, mokėjimo sumą.

Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis saugosime ne ilgiau nei 10 metų nuo Jūsų atlikto pirkimo, išskyrus atvejus, kai laikantis teisės aktuose numatytų pareigų, pavyzdžiui, vykdant valstybės institucijų nurodymus ar dalyvaujant teisminiuose ginčuose Jūsų asmens duomenis reiks tvarkyti ilgiau nei nurodytas terminas.

Naujienlaiškių siuntimas ir kitoks tiesioginės rinkodaros vykdymas

Jeigu esate mūsų klientas, užsisakėte naujienlaiškį mūsų interneto svetainėje ar kitokiu būdu išreiškėte savo valią gauti tiesioginės rinkodaros medžiagą, Jūsų savanoriškai pateikti asmens duomenys, įskaitant elektroninio pašto adresą ir telefono Nr., bus naudojami tam, kad pateiktais kontaktiniais duomenimis, taip pat per socialinius tinklus, medijos kanalus ir kitus panašius elektroninius ryšio kanalus būtų galima Jums pateikti informaciją apie prekes ir paslaugas, naujienas, akcijas, renginius ar kitokią tiesioginę rinkodarą sudarančią informaciją.

Jeigu esate mūsų klientas, bet neišreiškėte prieštaravimo tvarkyti Jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu, mes juos tvarkysime tik panašių prekių ir paslaugų rinkodarai.  

Slapukų politika

Bendra informacija apie slapukus

Savo interneto svetainėje naudojame slapukus, užtikrinančius lankytojų patogumą (sekimo slapukai) ir tinkamą paslaugos veikimą (funkciniai slapukai). Slapukas yra naudotojo kompiuteryje ribotam laikotarpiui po apsilankymo interneto svetainėje išsaugomas tekstinis failas. Jei norite, galite išvengti slapukų ir sureguliuoti naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Vis dėlto, tai gali turėti neigiamos įtakos interneto svetainės veikimui ir naudotojo patirčiai arba, kai kuriais atvejais, trukdyti pasinaudoti kai kuriomis svetainės funkcijomis.

Sekimo slapukai

Interneto svetainėje kaupiami statistiniai duomenys apie svetainės naudojimą, kurie naudojami jai prižiūrėti ir gerinti. Be to, svetainėje naudojama programa „Google Analytics Demographics“, leidžianti bendrai vertinti naudotojų stebėjimo informaciją ir, pavyzdžiui, informaciją apie naudotojų amžių, lytį bei interesus. Šios informacijos rinkimo nustatymus galite keisti savo „Google“ paskyroje. Atsisakyti paslaugos „Google Analytics“ galite naudodami naršyklės plėtinį (https: // tools.google.com/dlpage/gaoptout/).

Funkciniai slapukai

Tam, kad veiktų internetinės paslaugos funkcijos, reikalaujančios įvesti prisijungimo vardą arba kitą autentifikavimo kodą, būtina naudoti slapukus. Slapukai kaupia reikalingą informaciją apie naudotojus. Pasibaigus nustatytam terminui arba naudotojui atsijungus nuo svetainės, jie ištrinami.

Kiti identifikatoriai

Internetinės paslaugos naudotojų identifikatoriai (pvz., svetainės lankytojų IP adresai ir parsiųsti failai, galimos klaidos naudojant svetainę) yra saugomi serverio ir tinklo paslaugos žurnalų rinkmenose. Be to, kaupiama informacija apie svetainės naudotojų atliekamus veiksmus (įrašai, taškų intensyvumo duomenys, formų duomenų naudojimas). Ši informacija renkama paslaugai stebėti ir plėtoti bei klaidoms aptikti ir saugumo tęstinumui užtikrinti.

Rinkodaros veiksmų draudimas

Elektroninės rinkodaros veiksmai gali būti uždraudžiami gavus atskirą prašymą arba paspaudus nuorodą, pateikiamą visuose rinkodaros pranešimuose. Lankytojų sekimas gali būti uždraudžiamas atsisakant paslaugų, kurias teikiant toks sekimas yra vykdomas. Tai reikės atlikti pakartotinai, jei prisijungsite prie paslaugos naudodami kitą kompiuterį ir (arba) naršyklę.

Socialinė žiniasklaida

Naudojant socialinės žiniasklaidos įskiepius, identifikuojama informacija gali būti siunčiama atitinkamiems socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjams. Šie įskiepiai ir bet kokios kitos svetainėje pateiktos nuorodos bei nuorodos į kitas svetaines gali priklausyti trečiosioms šalims ir būti jų kontroliuojamos. Mes nekontroliuojame trečiųjų šalių svetainių ir neprisiimame atsakomybės už bet kokią jose skelbiamą medžiagą ar jos naudojimą

Teisė pateikti skundą

Jei abejojate, kad Jūsų informacija yra tvarkoma laikantis nustatytų reikalavimų, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Jei turite klausimų apie asmeninės informacijos tvarkymą, susisiekite su mumis.El. paštas: info@juka.lt

Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. vasario 10 d.