Vaisala

Mes teikiame įrankius ir sprendimus, kad turėtume matomą poveikį mūsų planetai. Mes padedame mažinti klimato kaitą – padedame taupyti energiją, tausoti išteklius ir saugoti žmones.

Juka LT, Vaisala partneris Lietuvoje

VAISALA  yra pasaulinis orų, aplinkos sąlygų ir pramoninės veiklos matavimų įrangos gamintojas. Įmonė įkurta 1936 m. ir šiuo metu pagrindinė jos būstinė yra Suomijoje, Vantaa mieste. VAISALA siekia įgyvendinti savo misiją – įrangos atliktais matavimais prisidėti prie planetos tvarumo.   UAB Juka LT yra oficialus gamintojo VAISALA atstovas ir diegia, montuoja bei prižiūri minėto gamintojo oro ir aplinkos sąlygų stebėjimo įrangą Lietuvoje.

Turite klausimų? Susisiekite su Juka LT komanda.

Sprendimai

Oro sąlygų matavimas  gali būti naudingas įvairiose vietose: oro uostuose, duomenų centruose, pramoninėse gamyklose, naftos platformose, sraigtasparnių aikštelėse ir kitose vietose, kur reikia nustatyti itin tikslius oro sąlygų parametrus.

Multifunkcinės stacionarios stotys

Lietuvoje multifunkcinės stotys yra įrengtos svarbios reikšmės keliuose, kuriuose neužtenka stebėti standartines oro sąlygas (vėjo kryptį ar greitį, oro temperatūrą), tačiau būtina nustatyti ir kritulių rūšį (lietus, šlapdriba, sniegas, ledas), o taip pat šios masės lygį ant kelio dangos bei kitus parametrus itin tiksliai. Iš įvairių daviklių siunčiami duomenys sinchronizuojami su regiono oro prognoze ir leidžia tiksliai numatyti ir grafiškai atvaizduoti tiek esamas, tiek ir būsimas oro sąlygas pageidaujamose vietovėse.  Ši įrankių visuma leidžia kelių operatoriams  identifikuoti poreikį siųsti valymo techniką į konkrečias atkarpas autostradose ir greitkeliuose ir taip sutaupyti lėšas.

Belaidžiai davikliai su integruotais maitinimo elementais

Šis sprendimas gali būti naudojamas mažesnės reikšmės kelių atkarpose ar gatvėse, o taip pat ten, kur nėra galimybės įrengti stacionarių oro sąlygų stebėjimo stočių. Šie autonominiai davikliai yra dvejopos paskirties:  oro sąlygų stebėjimo daviklis TempCast ir dangos sąlygų stebėjimo daviklis GroundCast. TempCast matuoja oro temperatūrą, santykinę drėgmę, rasos/šalimo tašką. GroundCast daviklis matuoja dangos temperatūrą 3 lygiuose (0cm, -6 cm ir -30 cm gylyje), nustato valymo priemonės (pvz. druskos) likutį ant dangos bei dangos būklę (sausa/šlapia). Šie davikliai yra belaidžiai, maitinami iš vidinių elementų, kurie užtikrina iki 36 mėn nepertraukiamą darbą.   Iš daviklių perduodami duomenys į Wx Horizon programinę įrangą, kur nuolat tikslinama klimato sąlygų prognozė.   Kai norite sužinoti apie ledo susidarymą ir gauti dar tikslesnę prognozę stebimam kelio ruožui, siūlome naudoti abejus daviklius kartu.

Programinė įranga Wx Horizon

Su „Wx Horizon“ galite kurti grafikus, lentelių ir žemėlapius, gauti perspėjimus ir pranešimus, 72 valandų orų prognozes ir 10 dienų atmosferos prognozes. „Wx Horizon“ sujungia dvi modeliavimo sistemas: VAISALA orų modelį ir orų prognozavimo sistemą, kurie papildo pasaulines orų prognozes, specialiai pritaikytas transportui. Programinė įranga leidžia ne tik vizualiai matyti oro sąlygas konkrečiose vietose, tačiau, atsižvelgiant į gaunamus duomenis iš regioninių oro stočių, prognozuoti kelių atkarpų, esančių aplink įrengtus daviklius ar stotis,  būklę.

Kontaktai

Juka LT, UAB

Įmonės kodas: 304009366

PVM kodas: LT100010937418

Adresas: Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius, Lietuva

Telefonas: +37062913082

E-mail: info@juka.lt

Susisiekite