Pramoniniai tinklo įrenginiai

MOXA turi platų duomenų perdavimo įrangos pramonei pasirinkimą, kuri apjungia galinius įrenginius su serveriais. Gamintojo serial/USB apjungimo įranga, protokolų keitikliai, protingi I/O įrenginiai leidžia viską sujungti mums į bendrą tinklą.

Produktai

Serijinių sąsajų serveriai

Siūlydami daugiau kaip 500 serial/USB apjungimo įrenginių, MOXA leidžia sukurti tinklo sprendimus jūsų turimai įrangai. MOXA įranga atitinka specifinius įvariai aplinkai taikomus reikalavimus ir yra sertfikuoti naudoti, geležinkeliuose, keliuose, energetikoje ir kitur.

 

Serijinių sąsajų keitikliai

MOXA serijinių sąsajų keitikliai leidžia mums sujungti įrenginius su skirtingomis sąsajomis. Tai gali būti RS232, RS485, RS422 ir optinės sąsajos.

Keitikliai gali būti:

 

Protokolų keitikliai

Fieldbus į kompiuterinį tinklą keitikliai Mgate leidžia ne tik prijungti serijinius įrenginius prie kompiuterinio tinklo, bet taip pat suteikia galimybė ir konvertuoti įvairius protokolus kaip Mobus ar Ethernet/IP.

 

USB keitikliai/komutatoriai

MOXA Uport serijoje yra dviejų rušių įrenginiai USB – serijiniai keitikliai ir USB komutatoriai, pritaikyti dirbti sudėtingomis sąlygomis. Idealiai tinkantys ATM, kioskams, pardavimo automatams, duomeų surinkimo aplikacijoms.

 

Serijinės kompiuterinės plokštės

Vienas pirmųjų MOXA gaminių. ISA/PCI ar PCIe plokštės su serijinių portų sąsajomis. Pramoninio išpildymo įvairūs variantai nuo ISA ir PC/104 jungčių iki PCIe.

 

Įėjimų/ išėjimų įrenginiai

MOXA gamina platų pasirinkimą I/O valdiklių skirtų pramonei. Įrenginių veikimas yra paremtas Push technologija, kuri leidžia greičiau perduoti pranešimus ir naudojam mažiau tinklo resursų. MOXA Click&go plus funkcija leidžia paprastai sukonfiguruoti įvairią logiką, bei pririšti prie įvairių OT/IT protokolų. Tai leidžia lengviau integruoti valdiklius į IIoT projektus. MOXA įranga sėkmingai montuojama gamyklose, energetikos ir transporto sektoriuose, miesto infastruktūroje.

 

OPC UA programinė įranga

MOXA OPC UA programinė įranga dirba su iologik serijos I/O įrenginiais. Tai palengvina įrenginių konfiguravimą ir duomenų surinkimą iš jų. Taip pat leidžia sumažinti duomenų srautą juos apdorojant iškart vietoje.

 

Kontaktai

Juka LT, UAB

Įmonės kodas: 304009366

PVM kodas: LT100010937418

Adresas: Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius, Lietuva

Telefonas: +37062913082

E-mail: info@juka.lt

Susisiekite