Pramoninio tinklo infrastruktūra

MOXA siūlo pramoninio tinklo duomenų perdavimo įrangą skirtą įvairioms aplinkoms (geležinkeliai, keliai, sprogios aplinkos, energetika, gamyba). Įdiegtos technologijos leidžia apsaugoti jūsų tinklą nuo įsilaužimų. Siūloma programinė įranga leis nesunkiai sukonfiguruoti ir valdyti tinklo įrangą, bei užtikrins tinklo saugumą.

Produktai

Tinklo komutatoriai

MOXA siūlo labai platų pramonių komutatorių pasirinkimą, kurie yra pramoninio išpildymo, atitinka cybersecurity reikalavimus, palaiko tinklo žiedines technologijas. Siūlome tiek valdomus, tiek nevaldomus komutatorius, su be PoE, dedikuotus energetikai IEC61850 ar PRP/HSR. Taip pat MOXA turi liniją produktų, kurie skirti geležinkeliams ir atitinka EN 50155. Naujausi Mox akomutatoriai palaiko IEC 62443 kibersaugumo reikalabvimus.

 

Tinklo maršrutizatoriai

MOXA siūlo maršrutizatorius, kurie atitinka IEC 61375-2-5 saugumo reikalavimus.

Bevielio tinklo įranga

MOXA bevielio tinklo sprendimai atitinkantys IEEE 802.11n standardą yra sukurti užtikrinti pastovų ryšį sudėtingose aplinkose ar svarbiuose objektuose. Įranga turi elektromagnetinę apsaugą, galvaninį išrišimą ir plačia darbinę temperatūrą. Taip pat MOXA gamina specialius įrenginius skirtus geležinkeliams

GSM modemai/maršrutizatoriai

MOXA GSM modemai ir maršrutizatoriai skirti duomenų perdavimui per serijinės sąsajas ar kompiuterinio tinklo tinklus. Šiuo metu moxa siūlo 4G/LTE įrangą, kuri leidžia mums perduoti tiesiogiai vaizdą ir duomenis.

Tinklo keitikliai

MOXA pramoniniai tinklo keitikliai užtikriną stabilų ir nepertraukiamą duomenų perdavimą per optines, serijines sąsajas sudėtingose aplinkose.

Tinklo valdymo programinė įranga

MX studio tinklo valdymo įranga leidžia mums konfiguruoti, valdyti, apsaugoti savo tinklą. Taip pat nesunkiai aptikti gedimus ir juos pašalinti.

Nuotolinio prisijungimo įrenginiai

MOXA nuotolinio prisijungimo įranga leidžia nesudėtingai ir saugiai mums prisjungti prie nutolusios įrangos. Tai sukuria naujas galimybes integratoriams pasiūlant valdymo ir stebėjimo paslaugas klientams.

Kontaktai

Juka LT, UAB

Įmonės kodas: 304009366

PVM kodas: LT100010937418

Adresas: Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius, Lietuva

Telefonas: +37062913082

E-mail: info@juka.lt

Susisiekite