Bekontaktis kūno temperatūros matavimas, tai tobulas sprendimas, kai siekiama užkirsti virusu sergančių asmenų patekimą į bendras patalpas, taip apsaugant darbuotojus bei klientus. Tokia bekontaktė sistema gali tiksliai ir lengvai išmatuoti žmogaus kūno temperatūrą ir aptikti ankstyvą karščiavimą.

Bekontaktis temperatūros matavimas
Bekontaktė temperatūros matavimo stotelė

Tai išmanusis veidų skaitytuvas su karščiavimo aptikimo funkcija ir praėjimo kontrolė viename. Šis prietaisas turi tiek veido, tiek delno nuskaitymo funkciją.

Sistema identifikuoja ar ant veido uždėta apsauginė kaukė bei puikiai atpažįsta ir identifikuoja veidą, kai jis uždegtas kauke. Tai labai patogu, kadangi epidemijos metu privaloma dėvėti kaukę, o nusiimti ją gali būti nepatogu ir/arba nehigieniška.

ZKTeco sistema atpažįsta delnus greitai ir tiksliai išvengiant bet kokio fizinio kontakto, todėl įrenginio naudotojams nereikės liesti jokių paviršių ir užteks priartinti delną tik 0,5 metro atstumu. Atliekant delno autentifikaciją yra skanuojamos trys delno dalys: antspaudas, forma ir delne esančios venos.

Šį įrenginį galima suprogramuoti taip, kad jis praneštų garsiniu signalu:
– jei praeinantis asmuo nedėvi kaukės ir blokuotų jo praėjimą;
– asmens veido nėra duomenų archyve;
– asmens temperatūra aukštesnė už normalią.

Bekontaktis kūno temperatūros matavimas puikiai tiks pramonėje, gydymo įstaigose, parduotuvėse bei kitose erdvėse.

Kviečiame pažiūrėti, kaip atliekamas bekontaktis temperatūros matavimas realiomis sąlygomis su ZKTeco įrangos sprendimu.

Juka LT džiaugiasi galėdama padėti užtikrinti saugią darbo aplinką. Klientai jau džiaugiasi mūsų įrengtomis praėjimo kontrolės stotelėmis su veidų atpažinimo ir bekontakte kūno temperatūros matavimo funkcija.

Norite sužinoti daugiau apie šį sprendimą, o gal turite techninių klausimų? Mes pasirengę Jums padėti.