ioThinx4510 modulis
IoThinx 4510 serija tai pažangūs moduliniai I/O įrenginiai su unikaliu techninės ir programinės įrangos dizainu

IoThinx 4510 tai pažangus modulinis įrenginys su unikaliu techninės ir programinės įrangos dizainu, todėl tai yra idealus sprendimas įvairioms pramoninių duomenų rinkimo aplikacijoms. IoThinx 4510 serija turi pažangią konstrukciją, kuri sumažina montavimui ir komutavimui reikalingą laiką, supaprastina diegimą ir priežiūrą. Be to, ioThinx 4510 serija palaiko Modbus RTU Master protokolą, leidžiantį gauti tiesioginius duomenis iš serijinių daviklių ir skaitiklių, taip pat palaiko OT/IT protokolų keitimą (konversiją).  

Moxa ioThinx 4510 modulio montavimas ant DIN bėgelio
Moxa ioThinx 4510 modulio montavimas ant DIN bėgelio

IoThinx 4500 pažangus modulinis įrenginys pasižymi novatorišku dizainu, kuris leidžia be atsuktuvo ir kitų įrankių montuoti ir komutuoti modulį, įskaitant prietaiso montavimą ant DIN bėgelio, komunikacijos laidų prijungimą bei I/O signalų gavimą. Modulį lengva nuimti nuo DIN bėgelio naudojant integruotą fiksavimo rankenėlę.

Moxa ioThinx 4510 konfigūravimas
Moxa ioThinx 4510 konfigūravimas web aplinkoje

Vienas iš didžiausių iššūkių, naudojant modulinius I/O modulius – įrenginio konfigūravimas, kai keičiasi modulių skaičius ar tipas. Pridėjus, perkėlus arba ištrynus vieną iš modulių, reikia iš naujo sukonfigūruoti visus, net ir nepakeistų modulių nustatymus, įskaitant Modbus adresą ir RESTful API  informaciją surenkančiose sistemose. Patogus ir lankstus internetinis ioThinx 4510 konfigūravimo įrankis buvo sukurtas specialiai tam, kad būtų lengva konfigūruoti ir pertvarkyti, t.y. nepakeistų modulių nereikia perkonfigūruoti. Be to, ioThinx 4510 interneto sąsaja palaiko unikalius modulių/kanalų pavadinimus, taip pat yra pritaikyta Modbus TCP, MQTT ir RESTful API, kas padeda vartotojams sutaupyti daugiau laiko kuriant ir diegiant įrangą. 

Moxa ioThinx 4510 built in modbus application
Moxa ioThinx 4510 Modbus pritaikymas

IoThinx 4510 palaiko Modbus RTU Master protokolą, leidžiantį gauti tiesioginius duomenis iš serijinę sąsają turinčių daviklių ir skaitiklių. Surinkę duomenis, vartotojai gali konvertuoti Modbus RTU duomenis į įvairius protokolus, įskaitant Modbus TCP, SNMP, MQTT ir RESTful, leidžiančius vartotojams gauti tiesioginius duomenis pagal pasirinktą protokolą. Šis „du viename“ dizainas sumažina sistemos sudėtingumą, tinklo įrenginių kiekį bei bendrą diegimo laiką. Be to, galite prailginti senų įrenginių naudingo tarnavimo laiką, prijungdami juos prie Ethernet ir pasiekdami įrenginius naudojant pageidaujamą protokolą.

Moxa ioThinx 4510 IT ir OT protokolų keitimas
Moxa ioThinx 4510 IT ir OT protokolų keitimas

IoThinx 4510 palaiko  dažniausiai naudojamus I/O duomenų priėmimo protokolus, įskaitant Modbus TCP (OT inžinieriams), taip pat SNMP, MQTT ir RESTful API (IT inžinieriams), kas leidžia patogiai gauti duomenis iš to paties I/O įrenginio bei lengvai ir be vargo juos panaudoti savo programose. 

Daugiau informacijos anglų k.