MGate 5217 serijos protokolų keitiklis
MGate 5217 serijos protokolų keitiklis

MGate 5217 serijos protokolų keitiklis, gali konvertuoti Modbus RTU/ACSII/TCP į BACnet/IP protokolą, todėl pramoninius prietaisus lengva integruoti į energijos valdymo ar pastatų valdymo sistemą.

Priklausomai nuo projekto sudėtingumo ir tinklo dydžio, protokolų keitiklį galima rinktis iš 600 ir 1200 taškų modelių. Visi įrenginiai yra patvarūs, industrinio dizaino, montuojami ant DIN bėgelio, gali veikti plačiame temperatūrų diapazone ir siūlo integruotą 2 kV apsaugą nuoseklioms sąsajoms.

Norint užtikrinti įrenginio saugumą, MGate 5217 protokolų keitiklis buvo kuriamas remiantis IEC 62443 standartu. Tinklo prietaisų, atitinkančių IEC 62443-4-2 ir turinčių pagrindines saugumo galimybes, naudojimas yra veiksminga priemonė siekiant užkirsti kelią kibernetinėms atakoms. MGate 5217 serija aprūpinta pagrindinėmis saugos galimybėmis, įskaitant apsaugą nuo slaptažodžių nulaužimo, tinklo paketų perėmimą ir duomenų pažeidimų prevenciją, IP adresų įtraukimas į baltąjį sąrašą ir paskyrų valdymas.

Stabilus energijos perdavimas turi būti užtikrintas tokiuose objektuose kaip duomenų centrai, kur trikdžiai yra nepriimtini, todėl patikimas ryšys tarp energijos stebėjimo prietaisų ir SCADA sistemų yra labai svarbus.

MGate 5217 Modbus/BACnet keitiklis galios kontrolei
MGate 5217 Modbus/BACnet keitiklis galios kontrolei

Energijos stebėjimo programose reikalinga, kad tokie prietaisai kaip galios matuokliai, automatiniai perdavimo jungikliai (APJ) arba UPS valdikliai galėtų patikimai ir nenutrūkstamai bendrauti su SCADA sistemomis, užtikrinant esamą energijos būsenos stebėjimą. Daugelio ryšių prietaisų diegimas ir priežiūra gali būti nelengvas darbas.

MGate 5217 serija pasižymi intuityvia WEB vartotojo sąsaja, kas užtikrina lengvą įrenginio konfigūraciją ir leidžia lengvai pakeisti protokolo keitimo režimus bei užbaigti konfigūraciją atliekant kelis paprastus veiksmus, užuot įdiegus papildomą programų paketą savo kompiuteryje. Be to, MGate leidžia importi Excel skaičiuoklę ir taip sugeneruoti Modbus komandas. Toks būdas yra nepalyginamai greitesnis, nei Modbus komandų redagavimas rankiniu būdu.

MGate 5217I protokolų keitiklis palaiko Modbus ir BACnet/IP protokolo srauto stebėjimo ir diagnostikos įrankius, kad būtų lengviau išspręsti problemas, ypač diegimo metu. Ryšio problemas gali sukelti neteisingi programinės įrangos parametrai, pvz., neteisingas valdomojo įrenginio ID ir registro adresas, arba neteisinga komandos konfigūracija. Naudodamiesi diagnostika, galite iš karto patikrinti ryšio būseną ir peržiūrėti reikšmes. Naudodami Modbus/BACnet protokolo srauto stebėjimo priemonę galite patikrinti užfiksuotus duomenis ir lengvai nustatyti klaidas.

Turite klausimų? Reikia pagalbos ar techninės informacijos? Susisiekite!