C&T Solutions gali pasiūlyti plačią pramoninių kompiuterių ir panelinių kompiuterių gamą. Kompiuteriai pasižymi puikia kokybe, bei konkurencinga kaina. Jums reikia pramoninio kompiuterio, bet nežinote kaip išsirinkti? Susisiekite, mes jums padėsime!

C&T BCO pramoninių kompiuterių serija gali pasigirti ne tik mažu dydžiu, bet ir nedidele kaina. Šie kompiuteriai puikiai tiks norintiems patikimo ir nebrangaus pramoninio kompiuterio, kuriam nekeliami dideli spartos reikalavimai. Kompiuteris pasižymi plačiu darbinių temperatūrų bei maitinimo įtampų diapazonu.

C&T ACO kompiuterių serija skirta naudoti judančiose transporto priemonėse. Kompiuteriai gali būti įjungiami/išjungiami naudojant transporto priemonės degimo signalą. Šie kompiuteriai išsiskiria padidintu atsparumu vibracijoms, bei atitinka EN50155 ir EN50121-3-2 standartus. Taip pat, galima rinktis kompiuterius su integruotais POE tinklo komutatoriais. Kompiuteriai palaiko RAID, taip užtikrinant duomenų saugumą. ACO serijos kompiuteriai puikus pasirinkimas diegiant vaizdo stebėjimo arba keleivių informavimo sistemas transporto priemonėse.

C&T paneliniai kompiuteriai pasižymi nepaprastai plačiomis konfigūravimo galimybėmis. Pasirinkite norimo galingumo kompiuterį, ekrano dydį, bei liečiamo ekrano technologiją (jautrus spaudimui ar elektriniam krūviui). PC serijos kompiuteriai suderinami su visais VIO serijos ekranais, tad galima atnaujinti tik kompiuterį arba ekraną. Galima rinktis iš 10 – 21 colių ekranų, su 4:3 ir 16:9 kraštinių santykiu. Ekranai pasižymi IP65 atsparumu, tad puikiai tiks net ir drėgnoms gamybinėms patalpoms.