Kietieji diskai

„Cervoz Industrial SSD“ produktų liniją sudaro tiek SATA, tiek PATA sąsajas turintys diskai. Cervoz skirsto juos į tris serijas: :Supreme (SLC) serija, Reliance (RO-MLC) serija ir Momentum (MLC) serija. Visos trys serijos yra suprojektuotos ir pagamintos pagal tas pačias pramoninio lygio specifikacijas. Be to, jie visi gaminami pagal BOM (Bill of Materials) principą, t.y. Įrenginius paleidus į gamybą komponentai jų nebėra keičiami. Tai taip pat garantuoja ir ilgą gamybos ciklo trukmę.

Daugiau informacijos čia

DRAM moduliai

„Cervoz Industrial DRAM Module“ produktų liniją sudaro DIMM, SO-DIMM ir VLP-DIMM ir turi tris skirtingas serijas: Standartinė (unbuffered) serija, Wide Temperature Series ir Server (buferinė) serija. Siūlome įvairias DRAM kartas (DDR1 – DDR4) ir funkcionalumą, reikalingą pramoninių kompiuterių rinkos reikalavimams.

„Cervoz“ pramoniniai DRAM moduliai yra suprojektuoti ir pagaminti pagal JEDEC standartą, naudojant pramoninius originalias DRAM mikroschemas. Produktai siūlomi naudojant BOM principą ir ilgalaikį prieinamumą. Moduliai yra išbandyti ir sertifikuoti įvairioms platformoms, siekiant užtikrinti mūsų klientams aukščiausią patikimumo lygį.

Daugiau informacijos čia

Pateikite prekių užklausimus el-paštu: info@juka.lt